brama pl - Brama segmentowa
grafitova 7016 600x400 1 - Brama segmentowa

Grafit 7016

bila 9016 600x400 1 - Brama segmentowa

Biały 9016

orech 600x400 1 - Brama segmentowa

Orzech

zlaty dub svetly 600x400 1 - Brama segmentowa

Złoty dąb jasny

zlaty dub tmavy 600x400 1 - Brama segmentowa

Złoty dąb ciemny

Brama segmentowa

Aby Twój garaż stał się bardziej elegancki wprowadziliśmy do oferty możliwość zastosowania bramy segmentowej w pięciu kolorach:

  • Grafit 7016
  • Biały 9016
  • Złoty dąb jasny
  • Złoty dąb ciemny
  • Orzech

Konstrukcja bramy segmentowej

Bramy segmentowe są zbudowane z połączonych ze sobą, poziomych paneli, czyli segmentów. Do ich produkcji wykorzystujemy stal, ponieważ jest materiałem solidnym, odpornym na wpływ czynników atmosferycznych i inne uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo to pożądany element w nowoczesnym, minimalistycznym budownictwie, który uniwersalnie pasuje do wszystkich obiektów. Między panelami znajdują się elastyczne uszczelki, a cała konstrukcja bramy garażowej opiera się na dwóch prowadnicach bocznych.

Charakterystyka

Zanim dokonasz wyboru konkretnego rozwiązania, dowiedz się, dlaczego warto wziąć pod uwagę bramy segmentowe. Nasze bramy segmentowe cechują:

Szczelność

W bramach segmentowych jest ona optymalna dzięki prowadnicom, które osłaniają miejsce styku ramy ze skrzydłem oraz dodatkowym uszczelkom; na lepszą izolację przekłada się też mniejsza ilość segmentów.

Wypełnienie

Szczelne bramy zatrzymują ciepło, ale też wyposażone są w otwory wentylacyjne lub czujniki pomiaru wilgotności; pamiętaj o regularnym wietrzeniu pomieszczenia.

Bezfreonowa pianka

W wypełnieniu wykorzystujemy piankę poliuretanową bezfreonową.

W naszej ofercie znajdą Państwo również napędy do bram, aby ułatwić otwieranie i zamykanie.