IMG_2427 (1)

W czym się specjalizujemy?

Nasza firma specjalizuje się w produkcji konstrukcji stalowych od nowoczesnych garaży blaszanych, zadaszeń i drzwi garażowych po hale magazynowe, wiaty rolnicze, domki ogrodowe, kojce dla psów i wiele innych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów nietypowe elementy stalowe o dużych gabarytach.

Tworzone przez nas produkty wyróżniają się doskonałą precyzją, a każde nasze zlecenie realizowane jest terminowo i po bardzo konkurencyjnych cenach.

tir

Nasza flota dostawcza

Zbudowaliśmy imponującą flotę, dzięki której jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom transport i profesjonalny montaż zamówionych elementów. Dodatkowo dysponujemy najbardziej rozwiniętym technologicznie parkiem maszynowym wykorzystywanym do produkcji naszych różnorodnych produktów, a co za tym idzie mamy możliwość zagwarantowania czasu realizacji zamówienia oraz transportu towaru w przeciągu 14-60 dni roboczych.  

Jesteśmy rzetelną firmą

Od kilku lat sukcesywnie otrzymujemy Certyfikat Firma Godna Zaufania, który przyznawany jest firmom wyróżniającym się brakiem negatywnych opinii ze strony klientów oraz partnerów biznesowych. Proces certyfikacji opiera się na poszukiwaniu negatywnych komentarzy w Internecie, a certyfikatem mogą poszczycić się tylko te firmy, które nie mają żadnych nieprzychylnych opinii dotyczących swojej działalności oraz oferowanych produktów.

Porady i artykuły dla naszych klientów

Referencje i certyfikaty