plech s imitaci dekoru dreva v nasich produktech 2 - Najnowsze trendy blachy drewnopodobnej w naszych produktach
Konsultant klienta

Najnowsze trendy blachy drewnopodobnej w naszych produktach

Częstym problemem jest dopasowanie elementów takich jak drzwi czy okna do domku ogrodowego, garażu wolno stojącego czy też samego domu. Wielu klientów dba o to, by wszystkie znajdujące się na ich posesji budynki ze sobą współgrały i tworzyły spójną całość, dlatego też tak istotny jest dobór odpowiedniego koloru. Wychodzimy naprzeciw wymaganiom naszych klientów i wprowadzamy do naszej oferty wysokiej jakości blachy imitujące wzór drewna. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy przykładają dużą uwagę do estetycznego wyglądu elementów otoczenia.

Oferujemy drewnopodobne konstrukcje z blachy w trzech odcieniach: orzech, jasny złoty orzech i złoty dąb, które uzupełniają szeroką gamę kolorów dostępnych w palecie RAL.

Orzech

orzech-imitace-300x260

Złoty jasny dąb

jasny-orzech-imitace-300x260

Złoty dąb

zloty-dab-imitace-300x260

Całkowity koszt oferty może się różnić w zależności od wzoru, więc jeśli jesteś zainteresowany drewnopodobnym rozwiązaniem, nie wahaj się i skontaktuj się z biurem pod adresem mailowym info@blachtrans.pl lub telefonicznie +48 721 016 346

Nenašli jste požadovanou barvu nebo hledáte řešení na míru?

BLACH-TRANS

Jesteśmy polską firmą, zajmującą się produkcją rozwiązań w zakresie produktów takich jak garaże blaszane, hale magazynowe, wiaty blaszane, kojce dla psów, domki ogrodowe, bramy garażowe oraz wszystkich innych lekkich konstrukcji stalowych na indywidualne zamówienie klienta.